Jak zarejestrować się na Instagramie?

Instagram stał się bardzo powszechną aplikacją do rozpowszechniania różnego typu zdjęć. Możemy na tym portalu gromadzić obszerne galerie obrazów, poznawać nowe osoby oraz dzielić się naszymi fotograficznymi zasobami z innymi. Coraz więcej gwiazd, sportowców, celebrytów używa Instagrama. A chcąc ich śledzić musimy mieć własne konto.

Ostatnio coraz częściej pojawiają się pytania w stylu: Jak założyć konto na Instagramie oraz czy da się założyć konto na Instagram bez smartfona? Dlatego przejdźmy do konkretów:

Aby móc korzystać z aplikacji Instagram trzeba najpierw ją pobrać. Należy do tego mieć smartfona z system Android/iOs/Windows.

Najlepiej jest to zrobić poprzez oficjalną stronę internetową www.instagram.com lub Sklep Google Play, ponieważ mamy pewność, że nie otrzymamy pliku zainfekowanego wirusem, bądź nieaktualnego.

Instagram posiada wersja oprogramowania – na Mac OS, Windows oraz na Androida, który jest najpowszechniejszym systemem operacyjnym w urządzeniach mobilnych na całym świecie.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Instagram wyświetli się nam okienko logowania- należy wybrać odpowiednią opcję- “załóż konto”. Po chwili zostaniemy poproszeni o kilka naszych podstawowych danych, a więc przede wszystkim adres e-mail oraz hasło.

Szczegółowy proces wraz z screenshotami zakładania konta na Instagramie dostępny jest w obszernym poradniku pod tym linkiem: http://wirtualny-wojownik.pl/jak-zalozyc-konto-na-instagram/

Na podany przez nas adres e-mail w rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Po otwarciu tego e-maila i kliknięciu w link aktywacyjny możemy już swobodnie się zalogować i korzystać z możliwości Instagrama.

Przeczytaj również:  Jak założyć hasło na folder i ukryć pliki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *