Jak wykorzystać działanie ophcrack Windows 7

Jak wiadomo nie raz zdarza nam się zapomnieć hasła ustalonego przez nas samych. Dzieje się tak w momencie, gdy musimy, co jakiś czas wprowadzać nowe i bardziej złożone hasła. Wiele osób decyduje się zapisywać je na jakiś kartkach jednak nie jest do końca mądre zachowanie. Tak samo jak ustalanie jednego hasła dla wszystkich naszych kont.

Dlatego jeśli  zapomnimy ważne hasła w naszym komputerze możemy skorzystać z pomocy programu o nazwie ophcrack Windows 7.  Trzeba jednak wiedzieć, że program ten działa w systemach Windows 7, Windows XP oraz Windows Vista.  Również warto zaznaczyć, że program ophcrack Windows 7 pomaga przywrócić nasze hasło tylko pod warunkiem wtedy, gdy zostało ono stworzone z liter i cyfr. Wówczas bardzo szybko uzyskamy nasze zapomniane i potrzebne hasło.

Program ten jest darmowy i wbrew pozorom łatwy do obsługi. Po jego prawidłowym pobraniu na nasz komputer trzeba nagrać go na płytę. Jednak ważne jest to by zrobić to za pomocą programu, który bez przeszkód utworzy nam ją jako bootowalną płytę. By tak się stało warto nagrać program ophcrack Windows 7 za pomocą BurnAware. Gdy całe nagrywanie przebiegnie prawidłowo nasz program sam się uruchomi i zacznie swą pracę.

Program można pobrać z – http://ophcrack.sourceforge.net/

zerowanie hasla Windows 7
zerowanie hasła Windows 7
zerowanie hasła Windows 7 Windows 8
zerowanie hasła Windows 7 Windows 8

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarkach m.in. poprzez frazy:

  • zerowanie hasła Windows 7, Windows XP
  • resetowanie hasła Windows 7
  • zapomniałem hasła do Windows-a
  • jak wyzerować hasło w Windows 7
  • jak zresetować hasło w Windows 7
Przeczytaj również:  Cache DNS – dowiedz się co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *