Nie wiesz jak aktywować Windows 7 w szybki sposób?

Po zainstalowaniu systemu Windows 7 masz 30 dni aby go aktywować. Windows 7 również samodzielnie będzie próbował się aktywować. Próba nastąpi automatycznie na trzeci dzień, po instalacji, jeśli wcześniej nie zostało to zrobione. W tym przykładzie pokażę jak aktywować Windows 7 od razu. Niezastosowanie się do aktywacji systemu Windows 7 w ciągu 30-dni oznacza że nie będziemy mogli w ogóle używać systemu Windows 7. Będziesz musiał wtedy przejść przez alternatywny proces w celu aktywacji.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak aktywować Windows 7 ręcznie, rozwiń menu START Następnie przejdź do panelu sterowania. Wybierz „system i bezpieczeństwo”. Zmień teraz widok kategorii na widok klasyczny, który zapewnia dostęp do bardziej szczegółowych opcji.

Jak aktywować Windows 7
Jak aktywować Windows 7

Odnajdź teraz link „System”. Przeniesie cię to do okna, w którym może ręcznie aktywować Windows 7. Musisz mieć teraz pewność, że masz połączenie z internetem. Jeśli tak jest, kliknij na „aktywuj system Windows teraz” i kontynuuj. Jeżeli podałeś prawidłowy klucz systemu Windows 7 za chwilę ujrzysz okno z komunikatem, iż posiadana przez ciebie kopia systemu Windows 7 została poprawnie aktywowana.

aktywacja Windows 7
aktywacja Windows 7

Jeżeli nie posiadamy aktywnego połączenia z internetem, proces aktywacji musimy przeprowadzić korzystając z infolinii Microsoft. Wykonujemy telefon do Microsoft podajemy identyfikator instalacji i… po chwili cieszymy się z pełnej funkcjonalności Windows 7.

aktywacja Windows 7
aktywacja Windows 7

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarkach m.in. poprzez frazy:

  • aktywacja Windows 7
  • jak aktywować system Windows 7
  • proces aktywacji w Windows 7
  • aktywacja przez telefon Windows 7
  • problem z aktywacją Windows 7

 

Przeczytaj również:  Hibernacja Windows 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *