Wyścig zbrojeń, czyli jak Nju Mobile próbuje wygryźć konkurnecję

Z roku na rok telekomunikacja rozwija się w tempie zastraszającym. Sieci telefonii komórkowej prześcigają się w coraz to bardziej intratnych ofertach. Nie są już ukierunkowane na pozyskanie określonego wzoru klienta bądź danej części społeczeństwa, ich oferta jest na tyle rozbudowana, że potrafi sprostać wielu osobom z indywidualnymi zapotrzebowaniami. Jaka propozycja w dobie obecnego rynku ma najszersze spectrum możliwości ? Pod lupę postanowiłem wziąć sieć Nju Mobile.

Jeden na wszystko.

39zł w miesiącu – to niezbyt wiele jeśli chodzi o konkurencyjność względem pozostałych sieci. Co dostajemy w tej cenie ? Nielimitowane rozmowy, mmsy oraz smsy na telefony komórkowe – każdej sieci oraz telefony stacjonarne. Ponadto 13GB Internetu, którego zasięg wynosi blisko 98% na terenie kraju. Ważne – rozmowy, mmsy i smsy dotyczą wyłącznie standardowych połączeń w granicach naszego kraju. Włączenie usługi jest banalnie proste i możemy ją dezaktywować praktycznie w każdym momencie.

Wszystko komórkowe.

29zł w miesiącu. Licytacja ofert trwa. Idziemy w dół – więc jest to dobry sygnał. Opcje są dokładnie takie same jak w ofercie „Jeden na wszystko” o ile nie będziemy dzwonić na telefony stacjonarne. Co prawda dostajemy w pakiecie 3GB mniej Internetu, ale jeśli nie korzystamy z niego z zaciekłością nie powinno to stanowić problemu.

Miesio 19.

19zł ?! To w ogóle możliwe ? Oczywiście – w przypadku oferty na kartę. Usługa obejmuje nielimitowane rozmowy z telefonami komórkowymi na terenie kraju. Dodatkowo można w każdej chwili wyposażyć pakiet w bonus postaci nielimitowanych smsów i mmsów za jedyne 9zł i Internet 3GB za 19zł.

Wnioski.

Przed dokonaniem zakupu warto poczytać opinie o nju mobile. Oferta Nju Mobile jest wyjątkowo atrakcyjna dla osób korzystających intensywnie i często z telefonu. Dodatkowym atutem tego operatora jest brak długoterminowych umów, a także ich przejrzystość oraz klarowność. Nie znajdziemy w nich haczyków i małych druczków tak bardzo przecież charakterystycznych dla innych sieci telekomunikacyjnych. Ze względu na długi staż użytkowania Nju Mobile operator przygotował dla stałych klientów atrakcyjny pakiet bonusów w postaci m.in. dodatkowego Internetu. Ale o tym szczegółowiej na stronie Nju mobile.

Przeczytaj również:  Jak edytować plik PDF online w 2 minuty - Program do edycji pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *