Miernik cpu Windows 8 – monitoruj pracę procesora

W każdej odsłonie systemu Windows, mogliśmy monitorować pracę procesora. Ale dopiero od wersji Windows 7, stało się to tak łatwe. W systemach Windows 98, 2000 i XP, pozostawała nam jedynie możliwość analizowania parametrów użycia procesora, widoczna w Menadżerze Zadań.

miernik CPU Windows 7
miernik CPU Windows 7

Miernik cpu Windows 8 to znacznie bardziej przydatny gadżet, który pokazuje nam w graficzny sposób bieżące wykorzystanie mocy procesora. Miernik cpu Windows 8 dostarcza wielu przydatnych informacji o jego pracy, wykorzystanych zasobach, oraz temperaturze.

miernik CPU Windows 8
miernik CPU Windows 8

Czy taki gadżet jak miernik cpu Windows 8 jest przydatny? Zwykłemu userowi, który wykorzystuje komputer do edycji dokumentów tekstowych i przeglądania internetu, może się wydać bezużytecznym dodatkiem. Jego zalety dostrzegą natomiast fani gier, oraz pamięciożernych programów, dla których wydajność komputera jest bardzo ważna. Można się również pokusić o wzbogacenie aktualnego miernika, pobierając z sieci inny miernik cpu Windows 8, wzbogacony o większą ilość możliwości.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarkach m.in. poprzez frazy:

  • miernik CPU Windows 7
  • miernik CPU Windows 8
  • co to jest miernik CPU w Windows7/Windows 8

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*


Przeczytaj poprzedni wpis:
telnet
Gdzie się schował telnet Windows 8?

W Windows 8, podobnie jak w Windows 7 oraz Windows vista, klient telnet jest wyłączony. Nie wszyscy o tym wiedzą i podejmują desperackie próby jego instalacji....

Zamknij